Бастауыш сынып оқушыларының жеке қасиеттерін қалыптастыру

11.12.2020

Бастауыш сынып оқушыларының жеке қасиеттерін қалыптастыру процесінің бір аспектісі олардың логикалық ойлауының тиісті дамуын қамтамасыз ету болып табылады, бұл студенттердің қоғамдағы өмірге бейімделуінің қажетті шарты болып табылады.
Бұл процесс балалардың қарапайым логикалық әдістерді игеруін қамтиды және ойлау қабілетін қалыптастыруға, себеп-салдар байланысын орнатуға, өз пікірін негіздеуге және қарапайым қорытынды жасауға бағытталған, бұл баланың жеке басының дамуына және негізгі құзіреттіліктер мен икемді дағдыларды қалыптастыруға қажетті негіз болып табылады.