Мектептің өзін-өзі басқаруы педагогикалық еңбек ардагерлеріне көмек көрсетеді

14.05.2024

Журавлевка ауылының жалпы білім беретін мектебінің оқушылары мектеп Өзін-өзі басқару құрамында Педагогикалық еңбек ардагерлерін қолдауға бағытталған тамаша бастама өткізді. Осы бағдарлама аясында оқушылар өз өмірін білім беруге арнағандарға Ризашылық пен құрмет көрсету үшін бірқатар іс-шаралар ұйымдастырды.
"Бұл бастама ардагерлерге олардың еңбектері бағаланатынын және есте қалатынын айтудың шағын тәсілі", - деп бөлісті мектеп Өзін - өзі басқару Президенті Анастасия. "Біз оларға білімімізге қосқан барлық сүйіспеншілігі мен қамқорлығы үшін алғыс айтамыз".

Акция мұғалімдердің де, оқушылардың да ынта-реакыласын тудырып, оларды одан да жылы және достық атмосфераға біріктірді. Педагогикалық еңбек ардагерлері студенттерден алған зейіні мен қолдауы үшін терең ризашылықтарын білдірді.

Мұндай бастамалар жастардың алдыңғы ұрпақтың тәжірибесі мен еңбегін тану және құрметтеу мәдениетін қалыптастыруға қатысуының маңыздылығын көрсетеді.