"Dictionary is my friend" көрмесі

15.02.2024

Ағылшын тілі мұғалімі Ибрагимова Валентина Ивановна ұйымдастырған "Dictionary is my friend" ағылшын тілі бойынша лингвистикалық сөздіктер мен өзін-өзі оқытушылардың көрмесі біздің мектепте үлкен жетістікпен өтті. Іс-шара жарқын плакаттармен және ақпараттық стендтермен безендірілген кең залда өтті.

Көрмеде дәстүрлі қағаз сөздіктер мен оқулықтардан бастап заманауи электронды қосымшалар мен онлайн курстарға дейінгі әртүрлі лингвистикалық ресурстар ұсынылды. Әрбір стенд әр ресурстың артықшылықтары мен ерекшеліктері туралы пайдалы ақпаратпен қамтамасыз етілді, бұл келушілерге өздеріне қолайлы материалдарды саналы түрде таңдауға көмектесті.

Көрмеге қатысушылар негізінен мектеп студенттері мен олардың ата-аналары болды, бірақ басқа оқушылар, сондай-ақ ағылшын тілін меңгеру деңгейін көтеруге мүдделі мұғалімдер мен оқытушылар қатысты.

Келушілер әртүрлі ресурстармен танысу мүмкіндігімен қатар, мұғалім Ибрагимоваға және басқа ағылшын тілі мұғалімдеріне тіл үйрену бойынша пайдалы кеңестер мен кеңестер ала отырып сұрақтар қоя алды.

Тұтастай алғанда, "Dictionary is my friend" көрмесі ағылшын тілі әлеміне енгісі келетіндердің барлығына өздерінің лингвистикалық тәжірибесін байытуға және тілді өз бетінше үйренудің тиімді құралдарын табуға тамаша мүмкіндік болды. Мұғалім Ибрагимованың бастамасымен көптеген қатысушылар жаңа достар - лингвистикалық сөздіктер таба алды.