Жаратылыстану-Математикалық Циклдің Онкүндігі: Жаңа Көкжиектердің Ашылуы!

29.01.2024

Үлкен толқу мен қуанышпен біз көптен күткен оқиғаның басталғанын жариялаймыз – жаратылыстану-математикалық цикл пәндерінің онкүндігі! Бұл бірегей іс-шара бізді ғылым, математика әлеміне және табиғат туралы түсінігімізді тереңірек және қызықты ететін барлық нәрселерге батыруға арналған.
Бізді не күтіп тұр:

🔍 1. Дәрістер мен шеберлік сыныптары: танымал ғалымдар мен оқытушылар қызықты дәрістер мен шеберлік сабақтарында өз білімдері мен тәжірибелерімен бөліседі.

🌌 2. Зерттеу жобалары: студенттер мен оқушыларды математика, физика, биология және химия бойынша қызықты жобаларға қатысуға шақырамыз.

🧪 3. Ғылыми эксперименттер: ең қызықты ғылыми тәжірибелерді өз қолыңызбен көру және сынап көру мүмкіндігі.

🌐 4. Дөңгелек үстелдер мен пікірталастар: ғылым мен математика саласындағы өзекті тақырыптарды талқылаймыз, пікірлер мен идеялармен алмасамыз.

🎲 5. Ойындар мен тапсырмалар: қызықты математикалық ойындар мен басқатырғыштарға дайындалыңыз.

🏆 6. Конкурстар: Сізді өз білімі мен шығармашылық әлеуетін көрсетуге дайын адамдар үшін қызықты сыйлықтар конкурстары күтеді.

Ғылым мен математика әлеміне ену, ашылу мен білімнің таңғажайып процесінің бір бөлігі ретінде сезіну мүмкіндігін жіберіп алмаңыз!

Білімге, шабытқа және жаңа ашылуларға толы осы таңғажайып кезеңде бізге қосылыңыз. Жаратылыстану - математикалық цикл пәндерінің онкүндігі-айналамыздағы әлемді түсінуге және өзгертуге апаратын жол!